GALKOR

W obiekcie, ze względu ma niekorzystne warunki chemiczne, zostały zamontowane kanały tekstylne z polipropylenu. Systemy tekstylne doskonale sprawdzają się w agresywnym środowisku chemicznym.


INTERNATIONAL PAPER KWIDZYN

Kanały tekstylne A-Went wybrano jako system dystrybucji powietrza z uwagi na skomplikowaną produkcję odbywającą się w obiekcie, rozległą sieć przesyłu gotowego towaru oraz konieczność częstego czyszczenia instalacji wentylacji. Dodatkowo został tu zastosowany system zwijania kanałów tekstylnych, który pozwala na demontaż i montaż w miejscach, do których można podjechać podnośnikiem.


WIPASZ

Tekstylny system dystrybucji powietrza odpowiada potrzebie zachowania niskiej temperatury w pomieszczeniach produkcyjnych i związanego z tym nawiewu chłodzonego powietrza. Dodatkową zaletą dla naszego klienta jest to, że łatwo może utrzymać system wentylacji w czystości.


LA LORRAINE

W pomieszczeniach piekarni należy zadbać o to, żeby strumień nawiewanego powietrza był równomierny i aby chłodniejsze powietrze nie docierało bezpośrednio do produktu. Równomierny wypływ oraz higieniczność naszych nawiewników to główne powody, dla których wybrano w tym obiekcie system A-Went.


EMBE PRESS

Obiekty specjalistyczne, takie jak drukarnie, szczególnie wymagają stabilnej temperatury w całej kubaturze pomieszczenia. Odpowiedzią na tę potrzebę jest zastosowanie kanałów tekstylnych.